LatviešuEnglishEspañol

Servisa (Portāla) "Auto ABC" lietošanas noteikumi

1. Vietne "Auto ABC" (turpmāk tekstā, Portāls) ir privātīpašums, un tā lietošana nav neatņemamas tiesības.
Portāla administrācijai ir tiesības liegt pieeju Portālam, atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī jebkādā veidā apstrādāt, rediģēt un dzēst jebkuru lietotāju izvietoto informāciju, nepaskaidrojot iemeslu un nenesot nekādu atbildību par to.
Portāla pamatfunkciju lietošana ir bezmaksas, atsevišķi pakalpojumi var būt par maksu.

2. Šie noteikumi ir saistoši jebkuram Portāla apmeklētājam (lietotājam).
Portāla administrācijai ir tiesības mainīt un papildināt šos noteikumos par to jūs atsevišķi neinformējot.
Lietotāja pienākums ir regulāri sekot šo noteikumu izmaiņām.
Lietojot Portālu Jūs apstiprināt piekrišanu šiem noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, Jūs nedrīkstat lietot Portālu.

3. Ievadot jebkādus datus Portālā, Jūs piekrītat nodot šos datus apstrādei un lietošanai Portāla administrācijai bez ierobežojumiem.

4. Lietotājs ir pilnībā atbildīgs par visu sevis ievietoto informāciju un veiktajām darbībām Portālā.

5. Lietotājs drīkst ievietot Portālā tikai tādu informāciju, ko viņam ir likumīgas tiesības izmantot un publicēt. Lietotājs ir atbildīgs par jebkurām savām darbībām Portālā, ja to rezultātā tiek vai var tikt aizskartas citu personu autortiesības un vai citas likumiskās tiesības.

6. Aizliegts izmantojot Portālu nosūtīt un/vai publiskot jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, erotisku, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju, kā arī jebkāda veida komerciālu informāciju, veikt preču/pakalpojumu/pasākumu reklamēšanu.

7. Visa Portālā izvietotā informācija (teksta, attēlu un citos formātos) ir Portāla vai tā partneru portālu lietotāju pievienota.
Portāls neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāju izvietoto informāciju.
Portālam ir tiesības lietotāju iesūtīto informāciju izmantot bez ierobežojumiem. Informācijas iesūtītājam nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību par iesūtītās informācijas izmantošanu Portālā.

8. Portāls izmanto sīkdatnes (cookies), kas tiek saglabātas uz lietotāja datora. Sīkdatnes tiek izmantotas Portāla funkcionalitātes nodrošināšanai, reklāmu attēlošanai un pielāgošanai, kā arī Portāla apmeklējuma analīzei. Lietotājs var izdzēst sīkdatnes vai ierobežot to izmantošanu pārlūkprogrammas uzstādījumos.

9. Izmantojot Portālu jūs piekrītat, ka:
 9.1. pakalpojums tiek sniegts tāds, kāds tas ir, un jums nav iebildumu pret tā kvalitāti.
 9.2. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par traucējumiem piekļuvē servisam, informācijas piegādi, dzēšanu un uzglabāšanu.
 9.3. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par Portāla lietotāju izvietoto vai lietotāju savstarpēji nosūtīto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.
 9.4. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par Portālā izvietoto reklāmu saturu un reklamēto preču vai pakalpojumu kvalitāti, kā arī par Interneta resursu saturu, uz kuriem ir norādes Portālā.
 9.5. Portālā ir iekļautas trešo pušu (reklāmas tīklu) komponentes (skripti), kas var veikt lietotāja datu (IP adrese un tml. pārlūkprogrammas nodotie dati) saglabāšanu, kā arī sīkdatņu (cookies) saglabāšanu uz lietotāja datora. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu datplūsmu. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, savos sociālās saziņas līdzekļos, kā arī ar mūsu reklamēšanas un analīzes partneriem.
 9.6. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem, izdevumiem vai kaitējumu, kas radies lietotājam vai trešajām personām Portāla izmantošanas dēļ.

Kontakti un reklāma portālā: info@auto-abc.lv
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu