LatviešuEnglishEspañol

Jaguar XF 2012 vs Mercedes C klase 2011

 
Jaguar XF
2012 - 2015
Mercedes C klase
2011 - 2014
Pārnesumu kārba: AutomātsAutomāts
Dzinējs: 3.0 Dīzelis3.0 Dīzelis
Sadales vārpstas piedziņa: Zobsiksnas un ķēdesĶēdes

Jauda un dinamika

Jauda: 240 ZS231 ZS
Griezes moments: 500 NM540 NM
Paātrinājums 0-100 km/h: 7.1 sekundes6.5 sekundes
Mercedes C klase ir dinamiskāka braukšana.
Jaguar XF dzinēja jauda ir par 9 ZS lielāka nekā Mercedes C klase, taču griezes moments ir par 40 NM mazāks nekā Mercedes C klase. Neskatoties uz lielāku jaudu Jaguar XF sasniedz 100 km/h ātrumu par 0.6 sekundēm vēlāk.

Degvielas patēriņš

Degvielas patēriņš (l/100km): 6.27.4
Reālais degvielas patēriņš: 7.2 l/100km8.8 l/100km
Degvielas patēriņa ziņā Jaguar XF ir labāka izvēle.
Pēc ražotāja specifikācijas Jaguar XF degvielas patēriņš uz 100 km ir par 1.2 litriem mazāks nekā Mercedes C klase, kas nozīmē, ka gada laikā nobraucot 15'000 km ar Jaguar XF var ietaupīt 180 litrus degvielas.
Salīdzinot reālo degvielas patēriņu pēc lietotāju atsauksmēm, Jaguar XF degvielas patēriņš uz 100 km ir par 1.6 litriem mazāks nekā Mercedes C klase.
Degvielas bākas tilpums: 70 litri66 litri
Nobraucamais attālums ar pilnu bāku: 1120 km kombinētajā ciklā890 km kombinētajā ciklā
1420 km ārpus pilsētas1030 km ārpus pilsētas
970 km ar reālo patēriņu740 km ar reālo patēriņu
Jaguar XF ar vienu degvielas tvertni var nobraukt vairāk.
Vairāk par degvielas ekonomiju lasiet rakstā "Kā samazināt degvielas patēriņu?"

Piedziņa

Riteņu piedziņa: Aizmugures piedziņa (RWD)Pilnpiedziņa (AWD, 4x4)

Motori

Dzinēja resurss (vidēji): 390'000 km560'000 km
Dzinēja resurss lielā mērā ir atkarīgs no regulārām apkopēm un izmantoto eļļu un degvielas kvalitātes, taču vienādos apstākļos Mercedes C klase dzinēja vidējais mūžs varētu būt ilgāks.
Dzinēja ražošanas ilgums: 17 gadi21 gadi
Dzinēja izplatība: Izmantots vismaz citiem 2 modeļiem, tai skaitā Jaguar XJ, Jaguar F-PaceIzmantots vismaz citiem 8 modeļiem, tai skaitā Mercedes E klase, Mercedes ML, Mercedes S klase
Parasti jo ilgāk un vairāk auto modeļiem dzinējs tiek ražots, jo labākas ir tā servisa iespējas un rezerves daļu pieejamība. Šajā aspektā Mercedes C klase varētu būt labāka izvēle.
Mercedes C klase 2011 3.0 dzinējs: Mercedes-Benz OM642 ir 3,0 litru V6 dīzeļdzinējs, kas plaši izmantots dažādos markas modeļos ar 3.0 CDI vai 350 CDI apzīmējumu. Tas ir pazīstams ar labu jaudu, patīkamu vilkmi un kopumā augstu izturību, ja vien motors tiek pienācīgi kopts. Pareizi uzturēti eksemplāri nereti pārsniedz 500 000 km nobraukumu, taču arī ...  Vairāk par Mercedes C klase 2011 3.0 dzinējs 

Izmēri

Garums: 4.97 m4.61 m
Platums: 1.88 m1.77 m
Augstums: 1.48 m1.46 m
Jaguar XF ir lielāks.
Jaguar XF ir par 36 cm garāks nekā Mercedes C klase, par 11 cm platāks, savukārt augstumā Jaguar XF ir par 2 cm augstāks.
Bagāžnieka tilpums: 550 litri485 litri
Maksimālais bagāžnieka tilpums:
nolaižot aizmugurējos sēdekļus, ja iespējams
1675 litri1500 litri
Jaguar XF ir lielāka bagāžas ietilpība.
Jaguar XF bagāžas nodalījuma tilpums ir par 65 litriem lielāks nekā Mercedes C klase. Lielāks maksimālais bagāžnieka tilpums (nolaižot visus aizmugurējos sēdekļus) ir Jaguar XF (par 175 litriem).
Apgriešanās diametrs: 11.4 metri10.8 metri
Jaguar XF apgriešanās diametrs ir par 0.6 metriem lielāks nekā Mercedes C klase, tas nozīmē, ka ar Jaguar XF var būt grūtāk manevrēt šaurās ielās un stāvvietās.
Pilna masa: 2`440 kg2`325 kg
Drošība: nav datu
Kvalitāte: nav datu
virs vidējās
Vidējā cena (€): 10 0006600
Priekšrocības un trūkumi: Jaguar XF ir
  • mazāks degvielas patēriņš
  • lielāks nobraukums ar bāku
  • ietilpīgāks bagāžnieks
Mercedes C klase ir
  • dinamiskāks
  • ir 4x4 piedziņa
  • lielāks dzinēja resurss
  • labāka manevrētspēja
  • zemāka cena
Nosūtīt šos salīdzināšanas rezultātus uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]