LatviešuEnglishEspañol

Nissan Qashqai 2013 vs Volkswagen Tiguan 2011

 
Nissan Qashqai
2013 - 2017
Volkswagen Tiguan
2011 - 2015
Pārnesumu kārba: ManuālāManuālā
Dzinējs: 1.5 Dīzelis2.0 Dīzelis

Jauda un dinamika

Jauda: 110 ZS110 ZS
Griezes moments: 260 NM280 NM
Paātrinājums 0-100 km/h: 11.9 sekundes11.9 sekundes
Nissan Qashqai un Volkswagen Tiguan dzinēju jaudas ir vienādas, taču Nissan Qashqai griezes moments ir par 20 NM mazāks nekā Volkswagen Tiguan.

Degvielas patēriņš

Degvielas patēriņš (l/100km): 4.05.3
Reālais degvielas patēriņš: 5.5 l/100km6.4 l/100km
Degvielas patēriņa ziņā Nissan Qashqai ir labāka izvēle.
Pēc ražotāja specifikācijas Nissan Qashqai degvielas patēriņš uz 100 km ir par 1.3 litriem mazāks nekā Volkswagen Tiguan, kas nozīmē, ka gada laikā nobraucot 15'000 km ar Nissan Qashqai var ietaupīt 195 litrus degvielas.
Salīdzinot reālo degvielas patēriņu pēc lietotāju atsauksmēm, Nissan Qashqai degvielas patēriņš uz 100 km ir par 0.9 litriem mazāks nekā Volkswagen Tiguan.
Degvielas bākas tilpums: 55 litri64 litri
Nobraucamais attālums ar pilnu bāku: 1370 km kombinētajā ciklā1200 km kombinētajā ciklā
1410 km ārpus pilsētas1330 km ārpus pilsētas
1000 km ar reālo patēriņu1000 km ar reālo patēriņu
Nissan Qashqai ar vienu degvielas tvertni var nobraukt vairāk.
Vairāk par degvielas ekonomiju lasiet rakstā "Kā samazināt degvielas patēriņu?"
Klīrenss: 180 mm200 mm
Dēļ augstāka klīrensa Volkswagen Tiguan var būt labāka caurgājība – var pārbraukt augstākus šķēršļus un ceļa nelīdzenumus. Tajā pašā laikā uz asfalta augstāks klīrenss var samazināt auto stabilitāti un vadāmību, īpaši pie lielākiem ātrumiem. Jāņem gan vērā, ka šim Volkswagen Tiguan modelim nav 4x4 piedziņas, kas ir ļoti svarīga sliktos ceļa apstākļos. Izvēlieties vienu no trīspadsmit Volkswagen Tiguan 2011 versijām ar 4x4 piedziņu, ja jums ir aktuāla caurgājība.
Nissan Qashqai 2013 1.5 dzinējs: Dzinējam ir pieejamas daudzas modifikācijas, tas ir pietiekami izplatīts un pieejamas rezerves daļas. Degvielas patēriņa attiecība pret jaudu ir laba. Problēmas var sagādāt degvielas ...  Vairāk par Nissan Qashqai 2013 1.5 dzinējs 

Izmēri

Garums: 4.38 m4.43 m
Platums: 1.81 m1.81 m
Augstums: 1.59 m1.70 m
Nissan Qashqai ir mazāks.
Nissan Qashqai ir par 5 cm īsāks nekā Volkswagen Tiguan, platums ir praktiski vienāds, savukārt augstumā Nissan Qashqai ir par 11 cm zemāks.
Bagāžnieka tilpums: 430 litri470 litri
Maksimālais bagāžnieka tilpums:
nolaižot aizmugurējos sēdekļus, ja iespējams
1585 litri1510 litri
Nissan Qashqai bagāžas nodalījuma tilpums ir par 40 litriem mazāks nekā Volkswagen Tiguan. Lielāks maksimālais bagāžnieka tilpums (nolaižot visus aizmugurējos sēdekļus) ir Nissan Qashqai (par 75 litriem).
Apgriešanās diametrs: 10.7 metri12 metri
Nissan Qashqai apgriešanās diametrs ir par 1.3 metriem mazāks nekā Volkswagen Tiguan, tas nozīmē, ka ar Nissan Qashqai var būt vieglāk manevrēt šaurās ielās un stāvvietās.
Pilna masa: 1`910 kg2`080 kg
Pašmasa:1`310 kg1`468 kg
Kravnesība:600 kg612 kg
Drošība: nav datu
Kvalitāte:
zem vidējās

zema
Nissan Qashqai ir mazāk defektu.
Ikgadējās tehniskajās apskatēs Volkswagen Tiguan nopietni defekti konstatēti apmēram 35 procentos gadījumu biežāk nekā Nissan Qashqai, attiecīgi Nissan Qashqai kvalitāte varētu būt ievērojami augstāka.
Vidējā cena (€): 80009000
Priekšrocības un trūkumi: Nissan Qashqai ir
  • mazāks degvielas patēriņš
  • lielāks nobraukums ar bāku
  • labāka manevrētspēja
  • mazāk defektu
  • zemāka cena
Volkswagen Tiguan ir
  • lielāks klīrenss
  • ietilpīgāks bagāžnieks
Nosūtīt šos salīdzināšanas rezultātus uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]