LatviešuEnglishEspañol

Porsche 911 2008 vs Porsche Panamera 2009

 
Porsche 911
2008 - 2011
Porsche Panamera
2009 - 2013
Pārnesumu kārba: AutomātsAutomāts
Dzinējs: 3.6 Benzīns4.8 Benzīns

Jauda un dinamika

Jauda: 345 ZS400 ZS
Griezes moments: 390 NM500 NM
Paātrinājums 0-100 km/h: 4.8 sekundes5 sekundes
Porsche 911 dzinēja jauda ir par 55 ZS mazāka nekā Porsche Panamera, savukārt griezes moments ir par 110 NM mazāks nekā Porsche Panamera. Neskatoties uz mazāku jaudu Porsche 911 sasniedz 100 km/h ātrumu par 0.2 sekundēm ātrāk.

Degvielas patēriņš

Degvielas patēriņš (l/100km): 10.111.1
Degvielas patēriņa ziņā Porsche 911 ir labāka izvēle.
Porsche 911 degvielas patēriņš uz 100 km ir par 1 litriem mazāks nekā Porsche Panamera, kas nozīmē, ka gada laikā nobraucot 15'000 km ar Porsche 911 var ietaupīt 150 litrus degvielas.
Degvielas bākas tilpums: 67 litri100 litri
Nobraucamais attālums ar pilnu bāku: 660 km kombinētajā ciklā900 km kombinētajā ciklā
940 km ārpus pilsētas1230 km ārpus pilsētas
Porsche Panamera ar vienu degvielas tvertni var nobraukt vairāk.
Vairāk par degvielas ekonomiju lasiet rakstā "Kā samazināt degvielas patēriņu?"

Piedziņa

Riteņu piedziņa: Pilnpiedziņa (AWD, 4x4)Pilnpiedziņa (AWD, 4x4)

Izmēri

Garums: 4.44 m4.97 m
Platums: 1.85 m1.93 m
Augstums: 1.31 m1.42 m
Porsche 911 ir mazāks.
Porsche 911 ir par 53 cm īsāks nekā Porsche Panamera, par 8 cm šaurāks, savukārt augstumā Porsche 911 ir par 11 cm zemāks.
Bagāžnieka tilpums: 105 litri445 litri
Maksimālais bagāžnieka tilpums:
nolaižot aizmugurējos sēdekļus, ja iespējams
nav datu1250 litri
Porsche Panamera ir vairāk vietas bagāžai.
Porsche 911 bagāžas nodalījuma tilpums ir par 340 litriem mazāks nekā Porsche Panamera.
Apgriešanās diametrs: 10.6 metri12 metri
Porsche 911 apgriešanās diametrs ir par 1.4 metriem mazāks nekā Porsche Panamera, tas nozīmē, ka ar Porsche 911 var būt vieglāk manevrēt šaurās ielās un stāvvietās.
Pilna masa: 1`810 kg2`440 kg
Drošība: nav datunav datu
Kvalitāte:
augsta
nav datu
Vidējā cena (€): 64 60022 600
Priekšrocības un trūkumi: Porsche 911 ir
  • mazāks degvielas patēriņš
  • labāka manevrētspēja
Porsche Panamera ir
  • jaudīgāks
  • lielāks nobraukums ar bāku
  • ietilpīgāks bagāžnieks
  • zemāka cena
Nosūtīt šos salīdzināšanas rezultātus uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]