LatviešuEnglishEspañol

Toyota Yaris 2020 vs Fiat 500 2015

 
Toyota Yaris
2020 - 2024
Fiat 500
2015 - 2018
Pārnesumu kārba: AutomātsManuālā
Dzinējs: 1.5 Benzīns1.2 Benzīns

Jauda un dinamika

Jauda: 91 ZS69 ZS
Griezes moments: 120 NM102 NM
Paātrinājums 0-100 km/h: n/a sekundes14.8 sekundes
Toyota Yaris dzinēja jauda ir par 22 ZS lielāka nekā Fiat 500, savukārt griezes moments ir par 18 NM lielāks nekā Fiat 500.

Degvielas patēriņš

Degvielas patēriņš (l/100km): 3.34.7
Degvielas patēriņa ziņā Toyota Yaris ir labāka izvēle.
Toyota Yaris degvielas patēriņš uz 100 km ir par 1.4 litriem mazāks nekā Fiat 500, kas nozīmē, ka gada laikā nobraucot 15'000 km ar Toyota Yaris var ietaupīt 210 litrus degvielas.
Degvielas bākas tilpums: 36 litri35 litri
Nobraucamais attālums ar pilnu bāku: 1090 km kombinētajā ciklā740 km kombinētajā ciklā
Toyota Yaris ar vienu degvielas tvertni var nobraukt vairāk.
Vairāk par degvielas ekonomiju lasiet rakstā "Kā samazināt degvielas patēriņu?"

Piedziņa

Riteņu piedziņa: Pilnpiedziņa (AWD, 4x4)Priekšpiedziņa (FWD)

Izmēri

Garums: 3.94 m3.57 m
Platums: 1.70 m1.63 m
Augstums: 1.52 m1.49 m
Toyota Yaris ir lielāks.
Toyota Yaris ir par 37 cm garāks nekā Fiat 500, par 7 cm platāks, savukārt augstumā Toyota Yaris ir par 3 cm augstāks.
Bagāžnieka tilpums: 286 litri185 litri
Maksimālais bagāžnieka tilpums:
nolaižot aizmugurējos sēdekļus, ja iespējams
947 litrinav datu
Toyota Yaris ir lielāka bagāžas ietilpība.
Toyota Yaris bagāžas nodalījuma tilpums ir par 101 litriem lielāks nekā Fiat 500.
Apgriešanās diametrs: 10.2 metri9.3 metri
Toyota Yaris apgriešanās diametrs ir par 0.9 metriem lielāks nekā Fiat 500, tas nozīmē, ka ar Toyota Yaris var būt grūtāk manevrēt šaurās ielās un stāvvietās.
Pilna masa: 1`435 kg1`305 kg
Pašmasa:1`160 kg865 kg
Kravnesība:275 kg440 kg
Toyota Yaris kravnesība (atļautais kravas un pasažieru svars) ir par apmēram 60 procentiem mazāka nekā Fiat 500, tāpēc tālākiem ģimenes braucieniem vai smagāku kravu pārvadāšanai Fiat 500 būs piemērotāks.
Drošība: nav datu
Kvalitāte: nav datu
zema
Vidējā cena (€): 16 40011 200
Priekšrocības un trūkumi: Toyota Yaris ir
  • jaudīgāks
  • mazāks degvielas patēriņš
  • lielāks nobraukums ar bāku
  • ir 4x4 piedziņa
  • ietilpīgāks bagāžnieks
Fiat 500 ir
  • labāka manevrētspēja
  • lielāka kravnesība
  • zemāka cena
Nosūtīt šos salīdzināšanas rezultātus uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]