LatviešuEnglishEspañol

Seat Leon 2021 vs Skoda Scala 2020

 
Seat Leon
2021 - 2024
Skoda Scala
2020 - 2023
Pārnesumu kārba: AutomātsAutomāts
Dzinējs: 1.0 Benzīns1.0 Benzīns

Jauda un dinamika

Jauda: 110 ZS110 ZS
Griezes moments: 200 NM200 NM
Paātrinājums 0-100 km/h: 10.8 sekundes10.2 sekundes
Seat Leon un Skoda Scala dzinēju jaudas ir vienādas, griezes moments abiem automobiļiem ir vienāds. Seat Leon sasniedz 100 km/h ātrumu par 0.6 sekundēm vēlāk.

Degvielas patēriņš

Degvielas patēriņš (l/100km): 5.26.1
Degvielas patēriņa ziņā Seat Leon ir labāka izvēle.
Seat Leon degvielas patēriņš uz 100 km ir par 0.9 litriem mazāks nekā Skoda Scala, kas nozīmē, ka gada laikā nobraucot 15'000 km ar Seat Leon var ietaupīt 135 litrus degvielas.
Degvielas bākas tilpums: 45 litri50 litri
Nobraucamais attālums ar pilnu bāku: 860 km kombinētajā ciklā810 km kombinētajā ciklā
Seat Leon ar vienu degvielas tvertni var nobraukt vairāk.
Vairāk par degvielas ekonomiju lasiet rakstā "Kā samazināt degvielas patēriņu?"
Skoda Scala 2020 1.0 dzinējs: VW DLAA 1.0 TSI ir trīscilindru benzīna turbomotors, kas no 2020. līdz 2024. gadam tika ražots Volkswagen rūpnīcā Čehijā. Pēc stingrāku Euro 6e emisiju prasību ieviešanas šo dzinēju aizstāja DUSA motors. ...  Vairāk par Skoda Scala 2020 1.0 dzinējs 

Izmēri

Garums: 4.37 m4.36 m
Platums: 1.80 m1.79 m
Augstums: 1.44 m1.47 m
Abu automašīnu izmēri ir līdzīgi. Seat Leon un Skoda Scala garums ir praktiski vienāds.
Bagāžnieka tilpums: 380 litri467 litri
Maksimālais bagāžnieka tilpums:
nolaižot aizmugurējos sēdekļus, ja iespējams
1301 litri1410 litri
Skoda Scala ir vairāk vietas bagāžai.
Seat Leon bagāžas nodalījuma tilpums ir par 87 litriem mazāks nekā Skoda Scala. Lielāks maksimālais bagāžnieka tilpums (nolaižot visus aizmugurējos sēdekļus) ir Skoda Scala (par 109 litriem).
Apgriešanās diametrs: 10.5 metri10.2 metri
Seat Leon apgriešanās diametrs ir par 0.3 metriem lielāks nekā Skoda Scala.
Pilna masa: 1`860 kg1`705 kg
Pašmasa:1`255 kg1`161 kg
Kravnesība:605 kg544 kg
Seat Leon kravnesība (atļautais kravas un pasažieru svars) ir par apmēram 10 procentiem lielāka nekā Skoda Scala, tāpēc tālākiem ģimenes braucieniem vai smagāku kravu pārvadāšanai Seat Leon būs piemērotāks.
Drošība: nav datu
Kvalitāte: nav datunav datu
Vidējā cena (€): nav datu12 800
Priekšrocības un trūkumi: Seat Leon ir
  • mazāks degvielas patēriņš
  • lielāks nobraukums ar bāku
  • lielāka kravnesība
Skoda Scala ir
  • dinamiskāks
  • ietilpīgāks bagāžnieks
Nosūtīt šos salīdzināšanas rezultātus uz e-pastu vai sociālajiem tīkliem
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]