Degvielas cenu vēsture Latvijā

Benzīna cena Latvijā pēdējo piecu gadu laikā ir svārstījusies robežās no 0.99 līdz 2.09 eiro. Augstākā benzīna cena fiksēta 2022. gada jūnijā, savukārt zemākā tā ir bijusi 2020. gada maijā. Salīdzinot ar 2018. gada jūniju pašreizējā benzīna cena ir pieaugusi par 28 centiem.

Dīzeļdegvielas cena Latvijā pēdējo piecu gadu laikā ir svārstījusies robežās no 0.92 līdz 2.03 eiro. Augstākā dīzeļdegvielas cena fiksēta 2022. gada jūnijā, savukārt zemākā tā ir bijusi 2020. gada maijā. Salīdzinot ar 2018. gada jūniju pašreizējā dīzeļdegvielas cena ir pieaugusi par 18 centiem.

Auto gāzes cena Latvijā pēdējo piecu gadu laikā ir svārstījusies robežās no 0.44 līdz 0.84 eiro. Augstākā auto gāzes cena fiksēta 2022. gada novembrī, savukārt zemākā tā ir bijusi 2020. gada maijā. Salīdzinot ar 2018. gada jūniju pašreizējā auto gāzes cena ir pieaugusi par 19 centiem.

Vairāk informācijas: Benzīna cenas mēneša laikā Benzīna cenas gada laikā Benzīna cenas piecu gadu laikā Dīzeļdegvielas cenas mēneša laikā Dīzeļdegvielas cenas gada laikā Dīzeļdegvielas cenas piecu gadu laikā Auto gāzes cenas mēneša laikā Auto gāzes cenas gada laikā Auto gāzes cenas piecu gadu laikā Pašreizējās degvielas cenas

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lada (VAZ) Land Rover Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Moskvich Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover SAAB Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]