Degvielas cenu vēsture Latvijā pēdējā mēneša laikā

Benzīna cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.59 līdz 1.67 eiro. Augstākā benzīna cena fiksēta 1. martā, savukārt zemākā tā ir bijusi 7. februārī. Salīdzinot ar 31. janvāri pašreizējā benzīna cena ir pieaugusi par 6 centiem.

Dīzeļdegvielas cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.59 līdz 1.68 eiro. Augstākā dīzeļdegvielas cena fiksēta 1. martā, savukārt zemākā tā ir bijusi 7. februārī. Salīdzinot ar 31. janvāri pašreizējā dīzeļdegvielas cena ir pieaugusi par 7 centiem.

Auto gāzes cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 0.69 līdz 0.73 eiro. Augstākā auto gāzes cena fiksēta 21. februārī, savukārt zemākā tā ir bijusi 13. februārī. Salīdzinot ar 31. janvāri pašreizējā auto gāzes cena ir samazinājusies par 2 centiem.

Vairāk informācijas: Benzīna cenas mēneša laikā Benzīna cenas gada laikā Benzīna cenas piecu gadu laikā Dīzeļdegvielas cenas mēneša laikā Dīzeļdegvielas cenas gada laikā Dīzeļdegvielas cenas piecu gadu laikā Auto gāzes cenas mēneša laikā Auto gāzes cenas gada laikā Auto gāzes cenas piecu gadu laikā Pašreizējās degvielas cenas

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lada (VAZ) Land Rover Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Moskvich Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover SAAB Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]