Degvielas cenu vēsture Latvijā pēdējā mēneša laikā

Benzīna cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.63 līdz 1.66 eiro. Augstākā benzīna cena fiksēta 4. jūlijā, savukārt zemākā tā ir bijusi 10. jūlijā. Salīdzinot ar 22. jūniju pašreizējā benzīna cena ir pieaugusi par 1 centiem.

Dīzeļdegvielas cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.57 līdz 1.62 eiro. Augstākā dīzeļdegvielas cena fiksēta 7. jūlijā, savukārt zemākā tā ir bijusi 10. jūlijā. Salīdzinot ar 22. jūniju pašreizējā dīzeļdegvielas cena ir saglabājusies nemainīga.

Auto gāzes cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 0.69 līdz 0.72 eiro. Augstākā auto gāzes cena fiksēta 9. jūlijā, savukārt zemākā tā ir bijusi 22. jūnijā. Salīdzinot ar 22. jūniju pašreizējā auto gāzes cena ir pieaugusi par 3 centiem.

Vairāk informācijas: Benzīna cenas mēneša laikā Benzīna cenas gada laikā Benzīna cenas piecu gadu laikā Dīzeļdegvielas cenas mēneša laikā Dīzeļdegvielas cenas gada laikā Dīzeļdegvielas cenas piecu gadu laikā Auto gāzes cenas mēneša laikā Auto gāzes cenas gada laikā Auto gāzes cenas piecu gadu laikā Pašreizējās degvielas cenas

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lada (VAZ) Land Rover Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Moskvich Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover SAAB Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]