Degvielas cenu vēsture Latvijā pēdējā mēneša laikā

Benzīna cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.69 līdz 1.72 eiro. Augstākā benzīna cena fiksēta 24. aprīlī, savukārt zemākā tā ir bijusi 18. maijā. Salīdzinot ar 24. aprīli pašreizējā benzīna cena ir samazinājusies par 2 centiem.

Dīzeļdegvielas cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 1.6 līdz 1.66 eiro. Augstākā dīzeļdegvielas cena fiksēta 24. aprīlī, savukārt zemākā tā ir bijusi 17. maijā. Salīdzinot ar 24. aprīli pašreizējā dīzeļdegvielas cena ir samazinājusies par 5 centiem.

Auto gāzes cena Latvijā pēdējā mēneša laikā ir svārstījusies robežās no 0.69 līdz 0.71 eiro. Augstākā auto gāzes cena fiksēta 24. aprīlī, savukārt zemākā tā ir bijusi 20. maijā. Salīdzinot ar 24. aprīli pašreizējā auto gāzes cena ir samazinājusies par 2 centiem.

Vairāk informācijas: Benzīna cenas mēneša laikā Benzīna cenas gada laikā Benzīna cenas piecu gadu laikā Dīzeļdegvielas cenas mēneša laikā Dīzeļdegvielas cenas gada laikā Dīzeļdegvielas cenas piecu gadu laikā Auto gāzes cenas mēneša laikā Auto gāzes cenas gada laikā Auto gāzes cenas piecu gadu laikā Pašreizējās degvielas cenas

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lada (VAZ) Land Rover Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Moskvich Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover SAAB Seat Skoda Smart Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo
Kontakti un reklāma portālā: [email protected]